Domů

Cockpit


Cockpit

Další název: Kokpit, Cockpit
Scénář: Erik Ahrnbom
Titulky: české titulky vhodné i pro neslyšící, barevné
komedie Švédsko

Cockpit

English

Švédsko, 2012, komedie, 95 minut

Komedie o muži, který ze dne na den přichází o vše, práci, manželku i domov. A tak mu nezbývá nic jiného, než se uchýlit k dramatickému řešení, které otřese celým jeho dosavadním životem.

Valle, který je zaměstnaný jako pilot, dostává vyhazov z práce, opouští ho manželka a zároveň přichází i o svůj domov. Není divu, že je zoufalý. Situace na trhu práce mu není zrovna nakloněná a tak se rozhodne pro dramatické řešení. Převlékne se za ženu. Nasadí si paruku, oblékne dámské šaty a pokusí se prosadit ve sféře, která je vyhrazena mužům, jako pilotka u aerolinií Silver Airlines. Jako „Maria“ se stává hrdinkou během incidentu, ke kterému došlo při havárii letadla, a okamžitě je z něj miláček švédských médií. Co však skutečně stojí za havárií letadla, je tajemstvím.

Storyline

After getting fired from his current job as a pilot and dumped by his current wife, he seeks to find a new job. Out of desperation on the job market he disguises himself as a woman in order to get a job from Silver, a company seeking a female pilot. The lines between his female and male life as well as his personal and love life starts to become a blur which he eventually cannot handle.

 

IMDB ČSFD
Premiéra: červenec 2012

Cockpit Cockpit Cockpit Cockpit Cockpit Cockpit Cockpit Cockpit

See video

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři