Domů

Hodejegerne


Hodejegerne

Další název: Headhunters, Lovci hlav
Režie: Morten Tyldum
akční Norsko

Hodejegerne

Bez ohledu na to, že měří pouhých 168 cm, má Roger všechno, co na první pohled může člověk mít. Je nejúspěšnějším lovcem mozků v Norsku, je ženatý s až příliš krásnou galeristou Dianou, má až příliš drahou vilu a proto, aby se udržel ekonomicky nad vodou, musí krást příliš mnoho uměleckých děl.
Claes Greve je jako bývalý elitní voják a vrcholný manager v elektronice dokonalým uchazečem na pozici, pro kterou Roger shání kandidáty. Kromě toho mu patří cenný obraz. Roger zavětří šanci, že bude moct nadobro zbavit svých ekonomických problémů a začne plánovat svoji největší a poslední akci.
Ale ukáže se, že Greve hraje svoji vlastní hru. Když se Roger ke Grevemu vloupe, tak zjistí něco, co obrátí na ruby celý jeho život a brzo musí prchat kvůli záchraně svého života.
Lov začíná!

Zdroj fotografií: Nordisk Film

English

Everybody wants something. Nobody gets it for free. Not without stepping over corpses. The headhunt has begun.

Roger is a man who seems to have it all: he is Norways most successful Headhunter, married to the beautiful gallery-owner Diana, owns a magnificent villa - but living larger than he should. To keep up he is stealing art on the side. At a gallery opening, his wife introduces him to Clas Greve. Not only is he the perfect candidate for the CEO position of the GPS company Pathfinder that Roger is currently recruiting for; he is also in possession of a very valuable painting. Roger sees his chance to become financially independent, and starts planning his biggest hit ever. He soon runs into trouble and its not financialproblems that are threatening to knock him over this time. The headhunt has begun.

IMDB ČSFD
Premiéra: srpen 2011

HodejegerneHodejegerneHodejegerneHodejegerneHodejegerneHodejegerne

See video

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři