Domů

Kyss meg for faen i helvete


Kyss meg for faen i helvete

Další název: Kiss me, You Fucking Moron
Titulky: české titulky vhodné i pro neslyšící, barevné
komedie, romantický Norsko

Kyss meg for faen i helvete

Tale vede mládežnickou ochotnickou skupinu a každý rok společně uvádí revue s kytarou a ve zvířecích kostýmech. Ale Tale si usmyslí, že mají na víc, a dokáže prosadit hru mezinárodně uznávaného dramatika Jona Fosseho. Známý norský herec, který se právě nachází uprostřed své životní krize a tím pádem i v okolí, se neochotně uvolí, že je bude režírovat. Ovšem za jistých podmínek. Rozhodne se, že do hlavní mužské role, jako partnera Tale, obsadí Vegarda, kapitána místního fotbalového týmu a naprostého idiota.
Zdroj fotografií: Motlys

English

Tale (17) leads a theatre group of teenagers, who are planning to set up a play by the famous Norwegian writer Jon Fosse. A professional actor, in the middle of a life crisis, agrees to direct them. With certain conditions. He decides to cast the local hero, a great soccer player and a fucking moron, as the main male actor. The group soon discovers that the director’s ambitions make the teenagers’ lives a living hell.
 

IMDB ČSFD
Premiéra: srpen 2013

Kyss meg for faen i helveteKyss meg for faen i helveteKyss meg for faen i helveteKyss meg for faen i helveteKyss meg for faen i helveteKyss meg for faen i helvete

See video

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři