Domů

Mennesker i solen


Mennesker i solen

Další název: People in the Sun
Scénář: Jonas Gardell
komedie Norsko

Mennesker i solen

Je 23. června, svatojánská noc, a slunce září z bezmračné oblohy. V kempu začala prázdninová sezóna. Přijíždí autobus, aby odvezl hosty na oslavu, která se odehrává mimo kemp. Ale dva páry se rozhodnou, že zůstanou a užijí si klid, a rozhodnou se, že svatojánskou noc oslaví společně.
Po ne příliš dlouhé době oslav se však ocitají obklopeni neobyčejnými přírodními úkazy. S příjezdem paní Sørensen podivné přírodní úkazy eskalují. Ale hosté v chatě pokračují v oslavě. Když příroda zesiluje své útoky a události začínají připomínat Soudný den, zjistí, že se ztratil malý Simon.
Prostě tradiční prázdninová letní komedie, až na to, že nastává konec světa.

English

All in all a traditional summer comedy, except for the fact that it's the end of the world.

It's Midsummer Eve, and the sun blazes from a cloudless sky. At the camping ground, vacation season has started. Buses arrive to transport the guests to the great Midsummer party some distance from the camping ground. However, two couples decide to stay behind and enjoy the tranquility and they decide to celebrate Midsummer Eve together. They have not celebrated long before extraordinary natural phenomena surround them. With Mrs. Sørensen's arrival, the peculiar natural phenomena escalate. But the cabin guests continue partying. As nature steps up its attack, and things actually start resembling Doomsday, they discover that little Simon is missing.

 

IMDB ČSFD
Premiéra: březen 2011

Mennesker i solenMennesker i solenMennesker i solenMennesker i solen

See video

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři