Domů

Televize 01. - 07. 06. 2015

Published in

Co v televizi dávají ze Severu nebo o Severu.

 

Pozemní vysílání
Prima pondělí 01.06.2015 06:15 Dánsko Ninjago (2011)
Prima úterý 02.06.2015 06:15 Dánsko Ninjago (2011)
Prima středa 03.06.2015 06:05 Dánsko Ninjago (2011)
ČT :D středa 03.06.2015 09:45 Island U nás na farmě - Svanborg z Islandu
Prima čtvrtek 04.06.2015 06:20 Dánsko Ninjago (2011)
ČT :D čtvrtek 04.06.2015 09:45 Island U nás na farmě - Svanborg z Islandu
ČT2 čtvrtek 04.06.2015 22:15 Dánsko Zločin (7/20) (2007)
ČT2 čtvrtek 04.06.2015 23:15 Dánsko Zločin (8/20) (2007)
Prima pátek 05.06.2015 06:15 Dánsko Ninjago (2011)
ČT :D pátek 05.06.2015 09:45 Island U nás na farmě - Svanborg z Islandu
Prima Cool sobota 06.06.2015 04:00 Norsko Lovec trolů (2010)
Prima sobota 06.06.2015 07:20 Dánsko Ninjago (2011)
ČT :D sobota 06.06.2015 09:20 Dánsko Čtyři děti a jeden otec V (2012)
Barrandov sobota 06.06.2015 14:15 Švédsko Inga Lindström: Píseň pro mou dcerku (2012)
Prima neděle 07.06.2015 07:10 Dánsko Ninjago (2011)
Ostatní zdroje
pondělí
Film Europe pondělí 01.06.2015 03:00 Norsko Propletené paralely (2009)
AXN Digi TV pondělí 01.06.2015 07:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (1) (2013)
Filmbox HD pondělí 01.06.2015 07:15 Norsko Eliáš a mořský poklad (2010)
AXN Digi TV pondělí 01.06.2015 08:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (2) (2013)
Filmbox Plus pondělí 01.06.2015 08:45 Dánsko Olsnův gang uklízí (2010)
AXN Digi TV pondělí 01.06.2015 09:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (3) (2013)
Film Europe pondělí 01.06.2015 12:45 Dánsko Divoké labutě (2009)
Filmbox Plus pondělí 01.06.2015 15:00 Norsko Marie a její muži (2006)
Film+ pondělí 01.06.2015 20:05 Dánsko Beowulf: Král Barbarů
Film Europe pondělí 01.06.2015 22:00 Norsko Konec Roberta Mitchuma (2010)
úterý
Film Europe úterý 02.06.2015 01:30 Norsko Konec Roberta Mitchuma (2010)
AXN Digi TV úterý 02.06.2015 11:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (1) (2013)
AXN Digi TV úterý 02.06.2015 12:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (2) (2013)
AXN Digi TV úterý 02.06.2015 13:00 Švédsko Vraždy v Sandhamnu III (3) (2013)
Filmbox Plus úterý 02.06.2015 13:45 Dánsko Terkel má problém (2004)
Film+ úterý 02.06.2015 15:40 Dánsko Beowulf: Král Barbarů
Film Europe úterý 02.06.2015 15:55 Dánsko Dirch
Filmbox HD úterý 02.06.2015 16:45 Švédsko Ach, ti dospělí! (2008)
Filmbox Plus úterý 02.06.2015 18:00 Švédsko Přátelé jsou rodina (2010)
Filmbox Plus úterý 02.06.2015 21:00 Švédsko Královské klenoty (2011)
Filmbox úterý 02.06.2015 21:00 Švédsko ANNO 1790 (1) (2011)
středa
Filmbox HD středa 03.06.2015 07:40 Dánsko Max Embarrassing (2008)
Film Europe středa 03.06.2015 08:55 Dánsko Dirch
Filmbox Family středa 03.06.2015 12:50 Norsko Svein a potkan (2006)
Filmbox HD středa 03.06.2015 13:40 Norsko Eliáš a mořský poklad (2010)
Film Europe středa 03.06.2015 17:40 Dánsko Divoké labutě (2009)
Filmbox Plus středa 03.06.2015 18:05 Dánsko Olsnův gang uklízí (2010)
Film Europe středa 03.06.2015 22:00 Litva Loučení
čtvrtek
Film Europe čtvrtek 04.06.2015 00:00 Norsko Konec Roberta Mitchuma (2010)
Film Europe čtvrtek 04.06.2015 01:20 Litva Loučení
HBO čtvrtek 04.06.2015 08:35 Norsko Dva životy (2012)
Film Europe čtvrtek 04.06.2015 08:45 Dánsko Divoké labutě (2009)
VOYO Cinema čtvrtek 04.06.2015 20:00 Finsko Hamlet podniká (1987)
Filmbox Plus čtvrtek 04.06.2015 21:00 Švédsko Dear Alice (2010)
Film Europe čtvrtek 04.06.2015 22:00 Estonsko Pokušení svatého Toníka
pátek
Film Europe pátek 05.06.2015 01:35 Estonsko Pokušení svatého Toníka
Film Europe pátek 05.06.2015 03:35 Norsko Konec Roberta Mitchuma (2010)
Filmbox HD pátek 05.06.2015 07:15 Dánsko Max Embarrassing (2008)
Filmbox Family pátek 05.06.2015 08:30 Dánsko Naprostá nejistota II (7) (2012)
Filmbox Plus pátek 05.06.2015 21:00 Dánsko Ti, co vraždí (1) (2011)
Film Europe pátek 05.06.2015 22:00 Dánsko Labrador
sobota
Film Europe sobota 06.06.2015 01:15 Dánsko Labrador
Filmbox Family sobota 06.06.2015 12:00 Dánsko Naprostá nejistota II (8) (2012)
Filmbox Family sobota 06.06.2015 18:15 Norsko Ikingut (2005)
Film Europe sobota 06.06.2015 18:30 Dánsko Dobré srdce (2009)
VOYO Cinema sobota 06.06.2015 20:00 Finsko Hamlet podniká (1987)
FANDA sobota 06.06.2015 20:20 Norsko Čas hrdinů (2011)
Film Europe sobota 06.06.2015 20:25 Norsko Cesta za Vánoční hvězdou
Film Europe sobota 06.06.2015 22:00 Švédsko Avalon (2011)
Film Europe sobota 06.06.2015 23:30 Litva Loučení
neděle
HBO2 neděle 07.06.2015 00:35 Skandinávie Beowulf (2007)
Film Europe neděle 07.06.2015 01:10 Švédsko Avalon (2011)
FANDA neděle 07.06.2015 01:30 Norsko Čas hrdinů (2011)
Film Europe neděle 07.06.2015 02:40 Litva Loučení
HBO2 neděle 07.06.2015 04:20 Švédsko Nobelova poslední vůle (2012)
Film Europe neděle 07.06.2015 08:35 Dánsko Dobré srdce (2009)
Filmbox Family neděle 07.06.2015 08:50 Dánsko Jednou budem dál (2006)
Filmbox HD neděle 07.06.2015 09:05 Dánsko Max Embarrassing (2008)
Filmbox Plus neděle 07.06.2015 11:55 Norsko Marie a její muži (2006)
Film Europe neděle 07.06.2015 12:25 Norsko Cesta za Vánoční hvězdou
Filmbox Plus neděle 07.06.2015 13:10 Dánsko Terkel má problém (2004)
Film+ neděle 07.06.2015 20:50 Norsko Čas hrdinů
Film Europe neděle 07.06.2015 23:50 Estonsko Pokušení svatého Toníka
Ostatní zdroje - dokumenty

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři